Windows Phone Recovery Tool otrzymuje aktualizację do wersji 2.1.1

Microsoft udostępnił kolejną wersję aplikacji Windows Phone Recovery Tool. Dzięki aplikacji użytkownicy mogą przywrócić oprogramowanie telefonu w przypadku kiedy nie działa prawidłowo. Najnowsza wersja wprowadza poprawki błędów.

Windows Phone Recovery Tool 2.1.1

Windows Phone Recovery Tool podobnie jak aplikacja Lumia Software Recovery Tool również może przywracać oprogramowanie telefonu w przypadku problemów z urządzeniem. Ponadto Microsoft zaleca korzystanie z Windows Phone Recovery Tool w przypadku posiadania telefonu z systemem Windows Phone 8.1. Poprzednia aplikacja Lumia Software Recovery Tool powinna być stosowana w przypadku posiadania starszych telefonów Lumia lub innych telefonów Nokia.

Narzędzie Software Recovery Tool pomoże Ci zresetować i odzyskać oprogramowanie telefonu w domu w razie problemów związanych z oprogramowaniem lub jego aktualizacją. W telefonach z systemem Windows Phone 8 możesz też użyć tego narzędzia do odzyskania zawartości telefonu, gdy ten nie odpowiada, zawiesił się lub nie chce się uruchomić.

W przypadku telefonów Lumia z systemem Windows Phone 8 lub nowszym należy skorzystać z Windows Phone Recovery Tool. W przypadku telefonów Nokia zastosuj Lumia Software Recovery Tool. Aby sprawdzić wersję systemu operacyjnego zainstalowaną w telefonie, przejdź do menu Ustawienia > informacje.

  • A najlepiej wgrać soft przez

    WPID, tym samy narzędziem którym producent wgrywa obraz systemu. WPRT ma swoje plusy, łatwe się wydaje dla zielonych. Niestety MS to nie Nokia i robi błędy w tym temacie. NSU czy LSRT to mniejsze zło. Pamiętając że nie każdemu wgra Denim

    • Blady_12

      Co z tym Interop’em dla 625?