Windows Phone Recovery Tool otrzymuje aktualizację do wersji 2.1.2

Microsoft udostępnił kolejną wersję aplikacji Windows Phone Recovery Tool. Dzięki aplikacji użytkownicy mogą przywrócić oprogramowanie telefonu w przypadku kiedy nie działa prawidłowo. Najnowsza wersja wprowadza poprawki błędów.

Aktualizacja Windows Phone Recovery Tool

Windows Phone Recovery Tool może przywracać oprogramowanie telefonu w przypadku problemów z urządzeniem. Ponadto osoby, które wgrały system Windows 10 Mobile w wersji testowej mogą powrócić do systemu Windows Phone 8.1 korzystając z tej aplikacji.

Do tej pory mogliśmy korzystać również z aplikacji Lumia Software Recovery Tool ale po ostatniej aktualizacji możemy przywracać oprogramowanie jedynie za pomocą aplikacji Windows Phone Recovery Tool. Poprzednia aplikacja Lumia Software Recovery Tool może być stosowana wyłącznie do telefonów Nokia z systemem Symbian, S30 lub S40.

Co nowego w wersji 2.1.2?

  • Dodano brakujące tłumaczenia.
  • Drobne ulepszenia i poprawki błędów.

Narzędzie Windows Phone Software Recovery Tool pomoże Ci zresetować i odzyskać oprogramowanie telefonu w domu w razie problemów związanych z oprogramowaniem lub jego aktualizacją. W telefonach z systemem Windows Phone 8 możesz też użyć tego narzędzia do odzyskania zawartości telefonu, gdy ten nie odpowiada, zawiesił się lub nie chce się uruchomić.