Windows Phone 8.1 Update 2 na telefonie Microsoft Lumia 435 DS

Postanowiłem dołączyć do programu Windows Insider z telefonem Microsoft Lumia 435 DS. Dosyć długo Microsoft kazał czekać nam na udostępnienie aktualizacji. Dopiero godzinę temu mogliśmy dołączyć do programu Windows Insider a następnie zaktualizować nasze telefony do najnowszej wersji. Jak się okazuje moja Lumia 435 została zaktualizowana do wersji Windows Phone 8.1 Update 2.

Windows Phone 8.1 Update 2 - Microsoft Lumia 435 DS

Na powyższych zrzutach ekranu możecie zobaczyć posortowane ustawienia telefonu oraz możliwość ich przypinania do ekranu startowego. Obecna wersja systemu w telefonie to 8.10.15116.125 czyli Windows Phone 8.1 Update 2. Dodatkowo znalazłem ustawienia dotyczące pakietu Office – widoczne na ostatnim zrzucie.

Na tę chwilę telefon nie wyszukuje żadnych nowszych aktualizacji. W dalszym ciągu czekam na możliwość instalacji Windows 10 Technical Preview. A jak u Was przebiega proces aktualizacji?

W ostatnim czasie Microsoft poinformował, że udostępni system Windows Phone 8.1 Update 2 dla telefonów Lumia 735 oraz Lumia 830. Wszystko wskazuje na to, że wystarczy przystąpić do programu Windows Insider aby otrzymać system w tej wersji znacznie szybciej.