Aktualizacja Windows Phone 8.1 Update 1 już dostępna do pobrania!

Microsoft zgodnie z obietnicą udostępnił kolejną aktualizację systemu Windows Phone 8.1 dla twórców aplikacji. Wszystkie osoby zapisane w programie Preview for Developers już teraz mogą pobrać aktualizację Windows Phone 8.1 Update 1 na swoje telefony. Zapraszam po więcej szczegółów w dalszej części artykułu.

Windows Phone 8.1 - Żywe foldery

Jest to aktualizacja systemu, która podniesie wersję Waszego systemu Windows Phone do wersji 8.10.14147.180. Wersja oprogramowania pozostanie bez zmian – jeżeli posiadacie Lumia Black lub Lumia Cyan to taka wersja zostanie też po dzisiejszej aktualizacji telefonu. Aktualizacja zmieni jedynie wersję Waszego systemu.

Wśród nowości jakie znajdziecie w aktualizacji znalazły się żywe foldery, nowa wersja Xbox Music, ulepszony kafelek sklepu oraz możliwość zaznaczania kilku wiadomości SMS.

Aktualizacja jest już dostępna dla osób, które przystąpiły do programu Preview for Developers. Jeżeli już jesteście zapisani to jedynie co musicie sprawdzić dostępność aktualizacji w Waszych telefonach. W przeciwnym wypadku zapraszam do tego artykułu.

Źródło: Windows Blogs