Posiadacze Lumii z WP8.1 PfD otrzymają jedynie oprogramowanie Lumia Cyan

Na stronie Windows Phone pojawiła się oficjalna lista nowości w systemie Windows Phone 8.1. Lista zmian i nowości nie jest żadnym zaskoczeniem ponieważ wielokrotnie pojawiała się na łamach naszego portalu. Ciekawostką jest to, że osoby, które obecnie posiadają system Windows Phone 8.1 Preview for Developers otrzymają jedynie oprogramowanie Lumia Cyan.

Aktualizacja Lumia Cyan

Najnowsza wersja oprogramowania Lumia Cyan wprowadzi poprawki do jakości wykonywanych zdjęć, nowości w aplikacji Nokia Camera, dźwięk Dolby Surround Sound, funkcję Miracast oraz inne poprawki i ulepszenia. Dostępność funkcji będzie zależne od danego telefonu. Nie wszystkie smartfony Nokia Lumia otrzymają powyższe nowości.

Wszystkie telefony pracujące pod kontrolą systemu WIndows Phone 8 otrzymają aktualizację Windows Phone 8.1. Jeżeli posiadasz wersję Preview for Developers to najprawdopodobniej wersja systemu nie ulegnie zmianie. Dodatki Lumia Cyan otrzymają jedynie posiadacze Lumii WP8.

Oficjalna lista zmian dla Windows Phone 8.1 została rozpisana dla następujących wersji systemu:

Wszystkie cztery aktualizacje dotyczą systemu Windows Phone 8.1 Preview for Developers co oznacza, że Microsoft traktuje je jako ostateczne. Do premiery zostało już niewiele czasu i wszystko wskazuje na to, że ostatnia aktualizacja WP8.1 PfD będzie ostateczną, oficjalną wersją. Microsoft w oficjalnej aktualizacji może nieco zmienić numer wersji systemu ale zawartość z pewnością będzie identyczna.

Źródło: Windows Phone