Update: Posiadacze systemu PfD nie będą musieli wrócić do oficjalnej wersji przed aktualizacją Cyan

Nokia udostępniła wskazówki dotyczące aktualizacji Lumia Cyan. Wśród wielu informacji technicznych znalazła się również wzmianka dotycząca osób, które wgrały system Windows Phone 8.1 Preview for Developers. Z opisu wynika, że aktualizacja Lumia Cyan może nie pojawić się na telefonach z wgranym systemem PfD.

Windows Phone 8.1 Preview for Developers

Informacja pojawiła się na stronie Conversations by Nokia. Poniżej wklejam oryginalny tekst w języku angielskim.

If you are registered to Windows Phone Developer Preview Program, you might need to use the Nokia Software Recovery Tool to return your Lumia to a normal commercial software before downloading the Lumia Cyan update. More information about the tool can be found here.

Jeżeli posiadacie wgrany system WP8.1 PfD to polecam wstrzymać się z przywracaniem systemu do wersji Windows Phone 8. Może się okazać, że do czasu kiedy pojawi się aktualizacja Lumia Cyan dla Waszych słuchawek, system WP8.1 PfD otrzyma aktualizację, która uprawni go do przeprowadzenia aktualizacji. Być może już tak się stało bo system PfD wczoraj otrzymał kolejną aktualizację.

[label style=”1″]Update 2014-08-05[/label]

Według najnowszych informacji każda wersja systemu Preview for Developers otrzyma aktualizację Lumia Cyan bez konieczności powracania do oficjalnej wersji Windows Phone 8. Informację podał Joe Belfiore za pomocą sieci społecznościowej Twitter w odpowiedzi na zapytanie jednego z użytkowników.

Źródło: Conversations by Nokia, Twitter