Microsoft udostępnił trzecią aktualizację dla systemu Windows Phone 8.1 Preview

Dzisiaj Microsoft udostępnił kolejną aktualizację systemu Windows Phone 8.1 Preview for Developers. Jest to już trzeci zestaw poprawek dla tej wersji. Pierwsza aktualizacja pojawiła się 14 maja a druga 2 czerwca. Aktualizacja przeznaczona jest wyłącznie dla osób, które biorą udział w programie Preview for Developers.

Windows Phone 8.1 Preview for Developers - 8.10.12397.895

Jeżeli posiadasz aktualną wersję systemu Windows Phone 8.1 na swoim telefonie to z pewnością jest ona w wersji 8.10.12393.890. Po aktualizacji wersja naszego systemu będzie posiadała numer 8.10.12397.895.

Aby sprawdzić dostępność aktualizacji należy kolejno wejść do menu > ustawienia > aktualizacja > sprawdź dostępność. Cały proces aktualizacji nie powinien zająć więcej niż 10 minut.

Microsoft na swoim oficjalnym blogu udostępnił listę zmian i niestety najnowsza wersja systemu nie wprowadza żadnych nowości. Gigant z Redmond dodał obsługę nowych urządzeń oraz wprowadził kilka poprawek do interfejsu programowania aplikacji tzw. API ale mimo wszystko zachęca wszystkich do aktualizacji systemu.

Jeżeli chcesz wgrać najnowszy system Windows Phone 8.1 Preview for Developers i nie wiesz jak to zrobić to zapraszam do artykułu Wszystko co powinniście wiedzieć o aktualizacji Windows Phone 8.1 Preview for Developers.

Dziękuję wszystkim za informację o aktualizacji!