Microsoft udostępnił drugą aktualizację dla systemu Windows Phone 8.1 Preview

Dzisiaj Microsoft udostępnił kolejną aktualizację systemu Windows Phone 8.1 Preview for Developers. Jest to już drugi zestaw poprawek dla tej wersji. Pierwsza aktualizacja pojawiła się 14 maja. Aktualizacja przeznaczona jest wyłącznie dla osób, które biorą udział w programie Preview for Developers.

Windows Phone 8.1 Preview for Developers - 8.10.12393.890

Jeżeli posiadasz aktualną wersję systemu Windows Phone 8.1 na swoim telefonie to z pewnością jest ona w wersji 8.10.12382.878 (zrzut po lewej stronie). Po aktualizacji wersja naszego systemu będzie posiadała numer 8.10.12393.890 (zrzut po prawej stronie).

Aby sprawdzić dostępność aktualizacji należy kolejno wejść do menu > ustawienia > aktualizacja > sprawdź dostępność. Cały proces aktualizacji nie powinien zająć więcej niż 10 minut. Aktualizacja zajmuje jedynie 21MB.

Niestety na tę chwilę nie wiadomo jakie poprawki oraz nowości zostały wprowadzone do najnowszej wersji systemu. Z widocznych zmian można zauważyć jedynie nowe logo w trakcie uruchamiania telefonu, które jest identyczne z tym co widać na smartfonie Nokia Lumia 630. Jeżeli coś zauważyliście to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Jeżeli chcesz wgrać najnowszy system Windows Phone 8.1 Preview for Developers i nie wiesz jak to zrobić to zapraszam do artykułu Wszystko co powinniście wiedzieć o aktualizacji Windows Phone 8.1 Preview for Developers.