Kolejna aktualizacja od Nokii będzie nosić nazwę Lumia Cherry Blossom Pink

Na jednej z chińskich stron poświęconych systemowi Windows Phone pojawiły się zrzuty ekranu z telefonu Nokia Lumia z najnowszym systemem Windows Phone 8.1. Smartfon posiada wgraną aktualizację od Nokii, która nosi nazwę Lumia Cherry Blossom Pink. Zapraszam do obejrzenia zrzutów!

Windows Phone 8.1 - Lumia Cherry Blossom Pink

Niestety chińskie opisy znacznie utrudniają rozszyfrowanie wszystkich nowości jakie są widoczne na powyższych zrzutach ekranu. Najbardziej rzuca się w oczy możliwość ustawienia tapety dla kafelków ekranu startowego oraz centrum akcji, za pomocą którego będziemy mieli dostęp do szybkich skrótów oraz powiadomień. Dodatkowo widać nowe ustawienia USB, WLAN oraz karty SD. Powyższe zrzuty pochodzą najprawdopodobniej z telefonu Nokia Lumia 630, który pojawił się wczoraj na zdjęciach.

Podejrzewam, że Lumia Cherry Blossom Pink nie jest ostateczną nazwą tak jak to miało miejsce w przypadku aktualizacji Lumia Bittersweet Shimmer, która koniec końców otrzymała nazwę Lumia Black.

Aktualizacja Windows Phone 8.1 nie jest już żadną tajemnicą. Do tej pory dowiedzieliśmy się o wielu nowościach, funkcjach oraz możliwościach systemu WP8.1. Zachęcam do przeczytania artykułu Podsumowanie nowości w systemie Windows Phone 8.1 na podstawie bibliotek SDK.

Źródło: WMPoweruser