Windows Device Recovery Tool ze wsparciem dla HoloLens w najnowszej aktualizacji

Narzędzie Windows Device Recovery Tool, w które powinien zaopatrzyć się każdy posiadacz telefonu z systemem Windows Phone 8.1 oraz Windows 10 Mobile otrzymało aktualizację. Dzięki tej oficjalnej aplikacji od Microsoft możemy w razie problemów z naszymi telefonami przywracać oprogramowanie do stanu początkowego.

Aktualizacja Windows Device Recovery Tool

Po uruchomieniu starszej wersji aplikacja wyszuka dostępną aktualizację i wyświetli powyższy komunikat. Aby móc w dalszym ciągu korzystać z aplikacji musimy wykonać aktualizację do najnowszej wersji. Aplikacja podskoczyła z wersji 3.2.29 do wersji oznaczonej numerem 3.3.31.

Co nowego?

  • Wsparcie dla HoloLens oraz Clicker.
  • Poprawki błędów oraz ulepszenia.

Narzędzie pomoże Ci zresetować i odzyskać oprogramowanie telefonu w domu, gdy telefon nie odpowiada, zawiesił się lub występują problemy związane z oprogramowaniem lub aktualizacją. Za pomocą aplikacji możemy również przywrócić poprzednią wersję systemu Windows Phone 8.1 po aktualizacji do systemu Windows 10 Mobile za pomocą aplikacji Upgrade Advisor lub Windows Insider.

Dziękuję Mariusz Śrutwa za informację!

  • groh

    A sa informacje kiedy będzie można przywrócić W10 przez WDRT? Bo to w końcu system w wydaniu oficjalnym czy jakaś wysoka wersja bety? 😉

    • Nie jestem pewny czy w ogóle W10M pojawi się w WDRT. Niektóre telefony Lumia do dzisiaj za pomocą WDRT mogą przywrócić oprogramowanie Lumia Cyan zamiast Lumia Denim. Podobnie może być z aktualizacją W10M.