Narzędzie Windows Device Recovery Tool zaktualizowane do wersji 3.2.29

Narzędzie Windows Device Recovery Tool, w które powinien zaopatrzyć się każdy posiadacz telefonu z systemem Windows Phone 8.1 oraz Windows 10 Mobile otrzymało aktualizację. Dzięki tej oficjalnej aplikacji od Microsoft możemy w razie problemów z naszymi telefonami przywracać oprogramowanie do stanu początkowego.

Aktualizacja Windows Device Recovery Tool

Po uruchomieniu starszej wersji aplikacja wyszuka dostępną aktualizację i wyświetli powyższy komunikat. Aby móc w dalszym ciągu korzystać z aplikacji musimy wykonać aktualizację do najnowszej wersji. W oficjalnej liście zmian znalazła się jedna nowość związana z dodaniem ankiety w celu zebrania opinii od użytkowników.

Narzędzie pomoże Ci zresetować i odzyskać oprogramowanie telefonu w domu, gdy telefon nie odpowiada, zawiesił się lub występują problemy związane z oprogramowaniem lub aktualizacją. Za pomocą aplikacji możemy również przywrócić poprzednią wersję systemu Windows Phone 8.1 po aktualizacji do systemu Windows 10 Mobile za pomocą aplikacji Upgrade Advisor lub Windows Insider.

Szczegółowe informacje o aplikacji wraz z odnośnikami do pobrania znajdziecie na dedykowanej stronie Microsoft.

 • Mariola

  Sklep nie wyszukuje mi tej aplikacji.

 • Tyran1918

  Nie ma jednej aplikacji do przerzucania plików z PC na smartfony i jednocześnie pozwalającego na zmianę oprogramowania na smartfonie? Na BlackBerry takie coś miałem i było całkiem spoko.

  • KaTrzy

   Nie, tu jest lepiej. Telefon działa wszędzie jak pamięć USB, a jak naprawdę potrzebujesz to wtedy instalujesz dodatkowe oprogramowanie WDRT do reinstalacji softu 🙂

   • Tyran1918

    Tam też można było przenosić dane bez specjalnej aplikacji ale ona była po prostu wygodna. Na Windows jest jakaś Aplikacja Komputerowa Windows Phone, ale jak dla mnie to słabiutka jest.

 • damian5602

  Ja mam problem, chcę wrócić do 8.1 pobrało, i resetuje ciągle telefon ale nie do flashowania tylko wyłącza i włącza….

  • Mikołaj

   Odłącz od komputera i podłącz ponownie, powinno zaskoczyć.

 • Michał Markiewicz

  Mam ktoś problem z opcją ktora jest w ustawieniach pod nazwą „zużywanie danych” , kiedy wejde do tej zakładki pisze mi ile internetu już zuzyłem ile mi pozostało itd lecz dane pod „Uzywane” i „Pozostało” sie nie zmieniaja choc wiem ze zuzylem ponad 250 mb . Wie ktos moze jak to naprawic?

  • Piotr

   Tak mam to samo, błędu nie poprawiono już od tylu wersji win10. Jedyne rozwiązanie na jakie wpadłem to każdorazowo trzeba wejść w edycję limitu danych i zmienić dzień resetowania wtedy pokaże już aktualne zużycie. Niestety sytuację nagminnie trzeba powtarzać.

   • Patryk

    Witam;Ustawiena-Sieć i połączenia bezprzewodowe- zużycie danych-edytuj-ogranicz użycie danych w tle (można zmienić tylko i wyłącznie gdy telefon aktualnie odbiera dane z sieci komórkowych, po przełączeniu na Wi Fi zmiana w ustawieniach-ogranicz użycie danych w tle-gdy kończy mi się limit, nie jest możliwa.Nie trzeba za każdym razem resetować dnia i limitu danych

 • Jurek

  L930: po uruchomieniu dowiedziałem się ,ze jest dostępny firmware z wyższym numerem ale za to v. SO z niższym. O co chodzi ?

  Ponadto ciekawi mnie jak mógłbym przywrócić 8.1 skoro jedyne co mam do wyboru to aktualizacja tak ja na obrazku.

  • Twój telefon nie posiada najnowszego oprogramowania układowego dlatego aplikacja informuje, że jest nowsza wersja firmware. Odnośnie systemu to masz wgrany obecnie system Windows 10 Mobile a w aplikacji WDRT jest dostępny system Windows Phone 8.1 (9651.14219). Podsumowując – otrzymasz nowsze oprogramowanie (firmware) a przy okazji telefon wróci do systemu Windows Phone 8.1.

 • Grzegorz W

  Dlaczego WDRT ciągle rozsyła „stary” Windows i nie mogę zaktualizować/przywrócić bezpośrednio do WM10?

  • WDRT to jedyne narzędzie, dzięki któremu możesz wrócić do WP8.1 jeżeli nie jesteś zadowolony z działania W10M. Nie jestem pewny czy w ogóle udostępnią W10M w aplikacji WDRT dla starszych telefonów.

   • Hubert123454

    Powinni, skoro wydali jak to nazywają oficjalny Update do Windows 10 Mobile.