Windows Device Recovery Tool ze wsparciem dla telefonu Wileyfox Pro

Microsoft udostępnił dzisiaj aktualizację narzędzia Windows Device Recovery Tool, dzięki któremu możemy w szybki i łatwy sposób przywrócić oprogramowanie w telefonach z systemem Windows 10 Mobile w momencie kiedy posiadamy problemy z telefonem lub chcemy wrócić do poprzedniej wersji systemu. Najnowsza aktualizacja wprowadza obsługę nowych telefonów.

Po uruchomieniu starszej wersji aplikacja wyszuka dostępną aktualizację i wyświetli powyższy komunikat. Aby móc w dalszym ciągu korzystać z aplikacji musimy wykonać aktualizację do najnowszej wersji.

Co nowego w wersji 3.13?

  • Dodano wsparcie dla modeli:
  • Ulepszenia w funkcjach dostępności.

Narzędzie pomoże Ci zresetować i odzyskać oprogramowanie telefonu w domu, gdy telefon nie odpowiada, zawiesił się lub występują problemy związane z oprogramowaniem lub aktualizacją. Za pomocą aplikacji możemy również przywrócić poprzednią wersję systemu Windows Phone 8.1 po aktualizacji do systemu Windows 10 Mobile.

Pobierz Windows Device Recovery Tool

  • ten telefon w ogóle został wyprodukowany? bo już się pogubiłem

  • Huawei P10 lite (Orange) otrzymał grudniowe poprawki zabezpieczeń B194 – 314 MB

  • TomekIT

    A jakże lubiany już nawet widzę przez redakcję system mobilny od firmy z Mountain View nie ma takiej genialnej aplikacji do przywracania systemu na telefonie. Jak widać na Windowsa dało radę zrobić coś tak uniwersalnego i niezależnego od producenta telefonu. Prawdopodobnie to także dzięki zastosowaniu UEFI, co pozwala na stworzenie jednego interfejsu bootloadera niezależnie od widzimisię producenta.