Windows 10 PC w wersji Build 14279 dodaje obsługę SMS w aplikacji Wiadomości

Dwa dni temu Microsoft udostępnił nową kompilację systemu Windows 10 dla komputerów uczestniczących w programie Windows Insider. Jedną z nowości, która nie została wymieniona w oficjalnej liście zmian, jest dodanie obsługi wiadomości SMS w aplikacji Wiadomości.

Jak donoszą niektórzy użytkownicy telefonów Windows Phone oraz Windows 10 Mobile w aplikacji Wiadomości na komputerze widzą starsze wiadomości SMS. Niestety na tę chwilę nie można odpowiadać na wiadomości. Widać jednak, że Microsoft przygotowuje się do udostępnienia tej funkcji. Z pewnością kolejne kompilacje systemu Windows 10 PC wprowadzą ulepszenia i poprawki, dzięki czemu będziemy mogli zarządzać naszymi wiadomościami SMS z poziomu komputera.

Niestety nie udało mi się wyświetlić moich wiadomości SMS na komputerze z systemem Windows 10 Build 14279. Dajcie znać czy Wasze komputery wyświetlają wiadomości SMS z telefonów.

Źródło: Windows Central

 • egon81

  W końcu, czekamy teraz na możliwość odpowiadania i dzwonienia.

 • Krzysztof Baran

  U mnie pojawiają się wszystkie wiadomości sms na komputerze prawie w tym samym czasie co na telefonie.

 • Andrzej Żochowski

  Michał. Po moim krótkim śledztwie wychodzi na to, że jak masz podpięte dodatkowo inne konto pocztowe oprócz konta MS to niestety nie widać już wtedy smsów. Niestety odpięcie konta nie daje rezultatów :(. Ale jak nie widziałem na TH2, odpiąłem drugie konto mailowe i zaktualizowałem do RS to zobaczyłem smsy :).

  • W komputerze mam tylko jedno konto (MS) a i tak nie widzę wiadomości.

   • Andrzej Żochowski

    No to moja hipoteza padła. Zapewne w podglądzie zdarzeń w systemie masz błędy z dostępem do danych użytkownika, synchronizacji itp itd.

    • Możliwe. Aż tak bardzo mi nie zależy na tej funkcji więc czekam spokojnie na kolejne aktualizacje. Dziękuję za chęć pomocy.