Windows 10 Mobile w wersji Build 10586.456 oraz Build 14371 w wewnętrznych testach

Microsoft w ostatnim czasie regularnie udostępnia aktualizacje dla systemu Windows 10 Mobile zarówno z rozgałęzienia Threshold 2 jak i Redstone 1. W zeszłym tygodniu pojawiły się aż trzy nowe kompilacje. Jedna z nich o numerze Build 10586.420 pojawiła się w oficjalnym kręgu aktualizacji a dwie o numerach Build 14364 oraz Build 14367 zostały udostępnione w szybkim kręgu aktualizacji Windows Insider. Microsoft testuje wewnętrznie kolejne kompilacje, które być może zobaczymy jeszcze w tym tygodniu.

Aktualizacje w oficjalnym kręgu aktualizacji czyli kompilacje o numerach 10586 pojawiają się regularnie raz w miesiącu. Microsoft wewnętrznie testuje nowszą wersję Build 10586.456 i jeżeli zostanie udostępniona w tym miesiącu to pojawi się wyłącznie w kręgu Release Preview.

W ostatnim czasie sporo aktualizacji pojawiło się w szybkim kręgu Windows Insider. Jeżeli Microsoft utrzyma dotychczasowe tempo udostępniania nowszych wersji systemu to jeszcze w tym tygodniu otrzymamy kolejną wersję. Obecnie testowana jest kompilacja o numerze Build 14371 ale do czasu udostępnienia numer ten może ulec zmianie.

Microsoft z reguły udostępnia nowe aktualizacje systemu we wtorki oraz czwartki. Istnieje więc duża szansa, że jeszcze dzisiaj zobaczymy nową kompilację systemu Windows 10 Mobile. Według mnie większe szanse na udostępnienie posiada kompilacja z rozgałęzienia Redstone 1.

Źródło: BuildFeed.net