Windows 10 Mobile w nowej wersji pojawi się jeszcze w tym tygodniu?

Jak poinformował Gabe Aul na Twitterze, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to jeszcze w tym tygodniu będziemy mogli wgrać najnowszą wersję systemu Windows 10 Mobile na nasze telefony, które biorą udział w programie Insider Preview.

Ponadto z wpisu dowiadujemy się, że Microsoft obecnie prowadzi ostatnie testy nad wersją Build 10136 co oznacza, że taką wersję otrzymamy w zbliżającej się aktualizacji. Microsoft potrzebuje jeszcze około 2 do 3 dni aby udostępnić aktualizację dla osób, które zapisały się do programu Insider Preview.

Po ostatnim filmie, na którym mogliśmy zobaczyć jak funkcjonuje system Windows 10 Mobile Build 10134, apetyt Insiderów znacznie urósł. System w najnowszej wersji ma pracować znacznie szybciej oraz według autora filmu nadaje się do codziennego użytku. Zainstalujecie najnowszą wersję na swoich telefonach?

[notice]W najnowszej wersji pojawią się drobne zmiany w centrum akcji – powróci skrót do danych komórkowych oraz możliwość szybkiego wyłączania oraz włączania Wi-Fi. Dłuższe przytrzymanie palca na ikonce Wi-Fi przeniesie nas do ustawień.[/notice]

Źródło: Twitter