Windows 10 Mobile umożliwi ustawianie dowolnej liczby kafelków?

Na Forum znalazła się interesująca wiadomość dotycząca ilości kafelków na ekranie startowym w systemie Windows 10 Mobile. Wygląda na to, że system umożliwi znacznie większą personalizację za pomocą ilości kolumn. Obecni testerzy systemu Windows 10 Mobile mogą ustawić odpowiednio cztery lub sześć kolumn z małymi kafelkami. Okazuje się, że system posiada możliwość zmiany ilości na niestandardową.

Kafelki

System Windows 10 Mobile oferuje aż 5 możliwości ułożenia kolumn. Z informacji do jakich dotarliśmy wynika, że dostępne opcje to odpowiednio 4, 5, 6, 7 oraz 8 kolumn z małymi kafelkami. To oznacza, że w ostatniej opcji mielibyśmy możliwość ustawienia dwóch największych kafli obok siebie.

Niestety nie wiadomo czy Microsoft udostępni możliwość dowolnego ustawiania wielkości kafelków czy pozostanie przy obecnych dwóch możliwościach na telefonach z mniejszymi wyświetlaczami czy przy jednej opcji w przypadku dużych wyświetlaczy.

Dajcie znać w komentarzach poniżej czy skorzystalibyście z większych możliwości personalizacji ekranu startowego za pomocą zwiększania bądź też zmniejszania ilości kafli na ekranie startowym.

Źródło: Forum