Windows 10 Mobile jednak dla wszystkich telefonów Lumia z oprogramowaniem Denim

Wczoraj na stronie Microsoftu pojawiła się informacja o aktualizacji Windows 10 Mobile dla telefonów Lumia. Nie byłoby w niej nic dziwnego gdyby nie fakt, że wśród modeli, które mają otrzymać aktualizację pojawiło się zaledwie kilka nowszych modeli Lumia. Dzisiaj Microsoft uspokaja, że jest to jedynie wstępna lista telefonów, które otrzymają najnowszy system jako pierwsze.

Tak więc poniższy cytat należy odczytywać jako zapowiedź aktualizacji dla niżej wymienionych telefonów, które jako pierwsze będą posiadały możliwość pobrania bezpłatnej aktualizacji Windows 10 Mobile.

[quote style=”1″ author=”Microsoft”]Aktualizacja zostanie zaoferowana za darmo następującym modelom smartfonów: Lumia 430, Lumia 435, Lumia 532, Lumia 535, Lumia 540, Lumia 640, Lumia 640 XL, Lumia 735, Lumia 830, oraz Lumia 930.[/quote]

Pozostałe smartfony Lumia z oprogramowaniem Lumia Denim również otrzymają aktualizację do najnowszej wersji mobilnego systemu Windows. Miejmy nadzieję, że modele, które nie znalazły się na liście pierwszeństwa nie będą musiały długo czekać na aktualizację.

Źródło: Neowin.net

Dziękuję RDF2 za informację!