Aktualizacja zbiorcza Build 15063.674 dostępna dla telefonów i komputerów

Microsoft udostępnił dzisiaj jak w każdy drugi wtorek miesiąca kolejną zbiorczą aktualizację dla systemów Windows 10 oraz Windows 10 Mobile. Użytkownicy dopuszczeni do aktualizacji Creators Update mogą już teraz pobrać kolejną, zbiorczą aktualizację systemu. Dzisiejsza kompilacja posiada numer Build 15063.674. Aktualizacja nie została udostępniona tym razem w kręgu Release Preview.

Aktualizacja jest widoczna jako Aktualizacja systemu operacyjnego Windows 10 Version 1703 i podnosi numer kompilacji z wersji Build 15063.608 do wersji Build 15063.674. W najnowszej liście zmian nie znalazła się ani jedna poprawka dedykowana mobilnej wersji systemu. Wszystkie poprawki dotyczą komputerowej wersji i są dostępne pod tym adresem.

Aby pobrać aktualizację musicie przejść kolejno w telefonie do: Ustawienia > Aktualizacje i zabezpieczenia > Aktualizacje telefonu > Sprawdź aktualizacje. Pamiętajcie, że proces aktualizacji może potrwać nawet 30 minut i jest uzależniony między innymi od szybkości łącza internetowego.

Zestawienie wersji systemu Windows 10 Mobile we wszystkich kręgach aktualizacji znajdziecie w tym artykule.