Windows 10 Mobile Build 15207 dostępny w szybkim kręgu Insider

Microsoft udostępnił dzisiaj trzecią kompilację Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Redstone 2 Feature Update dla uczestników programu Windows Insider zapisanych do szybkiego kręgu. Już teraz możecie zaktualizować Wasze telefony do najnowszej wersji o numerze Build 15207. Poprzednia kompilacja z tego rozgałęzienia posiada numer Build 15205. Nie spodziewajcie się wielu nowości ponieważ dzisiejsza aktualizacja zawiera wyłącznie jedną poprawkę.

Co nowego?

Dodano nową stronę z ustawieniami prywatności do Windows 10 Mobile OOBE, która pozwala na szybkie i efektywne wprowadzanie wspólnych zmian w ustawieniach prywatności w trakcie pierwszej konfiguracji urządzenia lub po przeprowadzeniu aktualizacji. Niektórzy uczestnicy programu Windows Insider zgłaszali, że w trakcie tych ustawień telefon zacinał się lub restartował samoistnie po przeprowadzeniu aktualizacji w przypadku kiedy nie mieli ustawionego hasła to odblokowywania telefonu. Po aktualizacji do wersji 15207 użytkownicy zobaczą raz jeszcze ten ekran, ale tym razem nie powinny pojawić się żadne problemy.

Które telefony mogą pobierać kompilacje Feature Update?

  • Microsoft: Lumia 550, Lumia 640, Lumia 640 XL, Lumia 650, Lumia 950, Lumia 950 XL
  • Pozostali producenci: Alcatel IDOL 4s, Alcatel OneTouch Fierce XL, HP Elite x3, MouseComputer MADOSMA Q601, SoftBank 503LV, Trinity NuAns NEO, VAIO Phone Biz
  • Niewspierane telefony. Niedopuszczone telefony do aktualizacji również mogą pobrać nową kompilację za pomocą zmiany rejestru.

Dajcie znać czy zaktualizowaliście Wasze telefony do najnowszej wersji oraz jakie są Wasze pierwsze wrażenia. Zestawienie wszystkich wersji systemu Windows 10 Mobile w poszczególnych kręgach znajdziecie w tym artykule.

Źródło: Microsoft