Windows 10 (Mobile) Build 15000 pojawił się w wewnętrznych testach Microsoft

Dzisiaj w wewnętrznych testach Microsoft pojawiła się nowa kompilacja o numerze Build 15000. Jest to kolejny kamień milowy w rozwoju systemów Windows 10 oraz Windows 10 Mobile. Nowa kompilacja pochodzi z obecnie testowanego rozgałęzienia Redstone 2.

Pomimo tak dużego przeskoku w numeracji, dzisiejsza kompilacja Build 15000 nie wprowadza żadnych zauważalnych zmian czy nowości. Warto również dodać, że kompilacja ta nie pojawi się w najbliższym czasie w programie Windows Insider ponieważ Microsoft wstrzymał wysyłanie nowych, testowych kompilacji do nowego roku. Kolejne aktualizacje pojawią się dopiero na początku przyszłego roku.

Jak poinformował Microsoft kolejna duża aktualizacja Creators Update jest ukończona w 75% a to może oznaczać, że w przyszłym roku zostaną wprowadzone kolejne funkcje i usprawnienia w ramach programu Windows Insider. Według wstępnych informacji aktualizacja Creators Update ma zostać udostępniona oficjalnie na początku kwietnia przyszłego roku więc Microsoft ma jeszcze 3 miesiące aby dopracować i ulepszyć system na premierę. Ten rok kończymy z następującymi kompilacjami Windows 10 Mobile:

Będziemy w dalszym ciągu na bieżąco informować Was o nowych kompilacjach we wszystkich kręgach aktualizacji. Zapraszamy już teraz do regularnych odwiedzin i dzielenia się Waszymi opiniami o najnowszych wersjach systemu Windows 10 Mobile.

Źródło: WindowsCentral