[Aktualizacja] Windows 10 Mobile Build 14998 dostępny w szybkim kręgu Insider

Dzisiaj rano jeden z naszych czytelników poinformował, że pojawiła się nowa aktualizacja w szybkim kręgu Windows Insider. Sprawdziłem i mój telefon wyszukał aktualizację o nazwie Localization for English. Po wgraniu tej aktualizacji wersja naszego systemu podskoczy z wersji Build 14977 do wersji Build 14998.

Niestety na tę chwilę nie wiadomo co nowego oraz jakie wprowadzono poprawki ponieważ nie ma żadnej informacji – zarówno Dona Sarkar jak i blog Windows Insider nie udostępnił żadnej informacji na temat nowej aktualizacji. Mój telefon jest w trakcie aktualizacji więc ewentualne zmiany, które zauważę w trakcie sprawdzania nowej wersji, opiszę nieco później. Dajcie znać czy Wasze telefony zapisane do szybkiego kręgu Windows Insider również pobierają najnowszą wersję systemu Windows 10 Mobile Build 14998.

Aktualizacja

Mamy pierwsze zrzuty, na których widać zmiany w ustawieniach telefonu. Pojawiła się nowa opcja Apps, w której zostały zebrane wszystkie opcje związane z działaniami, które możemy wykonać na aplikacjach. Nowością w tej opcji jest możliwość resetowania aplikacji do ustawień początkowych. Z kolei po wejściu do Ustawienia > Dodatki zobaczymy nową opcję, dzięki której możemy skontaktować się z pomocą techniczną (Contact support).

Aktualizacja 2

Dona poinformowała za pomocą sieci Twitter, że jej zespół aktualnie sprawdza gdzie leży problem i jednocześnie informuje, że użytkownicy nie muszą instalować tej aktualizacji.

Dziękuję Mira za informację!