Windows 10 Mobile Build 14393.82 dostępny w wolnym kręgu Windows Insider

Microsoft udostępnił dzisiaj nową kompilację systemu Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Redstone 1 dla uczestników programu Windows Insider w wolnym kręgu. Osoby zapisane do tego kręgu otrzymały kompilację o numerze Build 14393.82, która jest już dostępna od kilku dni w kręgu Release Preview.

Windows 10 Mobile Build 14393.82

Aktualizacja o numerze Build 14393.82 jest już dostępna od jakiegoś czasu w kręgu Release Preview. Zastanawialiśmy się kiedy do wolnego kręgu trafi pierwsza kompilacja z rozgałęzienia Redstone 2 ale jak najwyraźniej Microsoft zdecydował, że udostępni jeszcze jedną kompilację z rozgałęzienia Redstone 1. Teraz w obu kręgach jest taka sama wersja. W szybkim kręgu z kolei najnowsza wersja systemu posiada numer Build 14905.

Opisywana kompilacja wprowadza tylko jedną poprawkę związaną z nieprawidłowym wyświetlaniem opcji 3G oraz 4G w ustawieniach telefonu.

Jeżeli planujecie dopiero przystąpić do programu Windows Insider to zapraszam do naszego poradnika dla początkujących. Jeżeli nie jesteście pewni jaki krąg wybrać aby otrzymać najnowszą wersję systemu w programie Windows Insider to zapraszam do tego artykułu.

Dziękuję Robert_K za informację!