Windows 10 Mobile Build 14393.321 dostępny również w programie Windows Insider

Wczoraj Microsoft udostępnił oficjalną aktualizację Windows 10 Mobile w wersji Build 14393.321. Uczestnicy programu Windows Insider w wolnym kręgu oraz w kręgu Release Preview nie otrzymali tej aktualizacji w tym samym momencie co użytkownicy telefonów z oficjalną wersją systemu. Teraz również testerzy mogą pobrać najnowszą aktualizację systemu.

Windows 10 Mobile Build 14393.321 - Windows Insider

Lista zmian i poprawek jest identyczna jak w przypadku oficjalnej aktualizacji systemu. Uzupełniłem zmian dodając informację od jednego z naszych czytelników, który poinformował o poprawionym skalowaniu na niektórych telefonach Lumia, które zostało poprawione w jednej z nowszych kompilacji z rozgałęzienia Redstone 2.

Co nowego w Windows 10 Mobile Build 14393.321?

  • Naprawiono błąd, który powodował zwiększone zużycie baterii przy połączeniu z siecią Wi-Fi.
  • Naprawiono błąd, który niekiedy powodował brak możliwości skonfigurowania czytnika linii papilarnych oraz skanera tęczówki oka.
  • Naprawiono błąd, który powodował wysokie zużycie CPU.
  • Naprawiono błąd z błędnym skalowaniem w niektórych aplikacjach na telefonach Lumia 635, 636 oraz 638.

Dajcie znać czy udało się Wam zaktualizować telefony oraz czy zauważyliście jakieś inne zmiany lub poprawki?

Na stronie BuildFeed pojawiła się również informacja o nowej kompilacji Build 14393.347, którą wewnętrznie testuje Microsoft.Być może kompilacja ta zostanie udostępniona w niedługim czasie dla uczestników programu Windows Insider, którzy są zapisani do wolnego kręgu oraz do kręgu Release Preview.