Windows 10 Mobile Build 14393.3 dostępny w szybkim kręgu Windows Insider

Microsoft udostępnił dzisiaj nową kompilację systemu Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Redstone 1 dla uczestników programu Windows Insider zapisanych do szybkiego kręgu aktualizacji. Tym razem nie zmienił się główny numer kompilacji a jedynie jego rewizja. W związku z tym system podskoczył z wersji Build 14393.0 do wersji Build 14393.3.

Windows 10 Mobile Build 14393.3

System w wersji Build 14393 otrzymał status RTM i teraz będziemy otrzymywać wyłącznie kolejne rewizje tej kompilacji podobnie jak to miało miejsce z systemem 10586 gdzie zmieniały się wyłącznie końcowe numery jak np. 10586.494.

Niestety Microsoft tym razem nie udostępnił listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji systemu Windows 10 Mobile. Niewielki przeskok w numeracji może sugerować, że są to jedynie drobne poprawki i ulepszenia.

Jeżeli uczestniczycie w programie Windows Insider i posiadacie ustawiony szybki krąg to już teraz powinniście otrzymać opisywaną aktualizację. Po zakończonej aktualizacji koniecznie dajcie znać jakie są Wasze pierwsze wrażenia z używania nowej wersji Windows 10 Mobile.

Jeżeli planujecie dopiero przystąpić do programu Windows Insider to zapraszam do naszego poradnika dla początkujących. Jeżeli nie jesteście pewni jaki krąg wybrać aby otrzymać najnowszą wersję systemu w programie Windows Insider to zapraszam do tego artykułu.