Windows 10 Mobile Build 14393.103 dostępny w wolnym kręgu oraz Release Preview

Microsoft udostępnił dzisiaj kolejną kompilację systemu Windows 10 Mobile Anniversary Update z rozgałęzienia Redstone 1 dla uczestników programu Windows Insider w wolnym kręgu oraz Release Preview. Jest to zbiorcza aktualizacja o numerze Build 14393.103.

Windows 10 Mobile BUild 14393.102

Tym razem nowa kompilacja trafiła wyłącznie do dwóch kręgów jednocześnie. Jeżeli uczestniczycie w programie Windows Insider i macie ustawiony wolny krąg lub Release Preview to już teraz możecie pobrać najnowszą zbiorczą aktualizację dla systemu Windows 10 Mobile Anniversary Update. System w Waszych telefonach podskoczy z wersji Build 14393.82 do wersji Build 14393.103.

Lista poprawek:

  • Ulepszono wydajność dla szybkości kupowania aplikacji w sklepie.
  • Ulepszono czas pracy baterii w akcesoriach noszonych (takich jak opaska Microsoft Band) przy aktywnym połączeniu Bluetooth i w momencie kiedy jest bezczynny.
  • Ulepszono wsparcie dla nowych modułów NFC (near-field communication).
  • Naprawiono błąd z grami lub aplikacjami, które nie wznawiały się po zakończeniu rozmowy.

Powyżej podałem jedynie poprawki związane z mobilną wersją systemu Windows 10. Pełną listę zmian znajdziecie w Centrum opinii.

Jeżeli planujecie dopiero przystąpić do programu Windows Insider to zapraszam do naszego poradnika dla początkujących. Jeżeli nie jesteście pewni jaki krąg wybrać aby otrzymać najnowszą wersję systemu w programie Windows Insider to zapraszam do tego artykułu.