Windows 10 Mobile Build 14376 dostępny w szybkim kręgu Windows Insider

Microsoft udostępnił dzisiaj aktualizację Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Redstone 1 w wersji Build 14376. Uczestnicy programu Windows Insider zapisani do szybkiego kręgu aktualizacji już teraz mogą pobrać najnowszą aktualizację. Poprzednia wersja posiadała numer Build 14372.

Windows 10 Mobile Build 14376

Dzisiejsza aktualizacja o numerze 10.0.14376.0 wprowadza kolejne poprawki i usprawnienia. Microsoft skupia się teraz wyłącznie na usuwaniu błędów i poprawianiu stabilności działania. W tym rozgałęzieniu nie pojawią się już żadne nowości. Pełną listę poprawek oraz znanych błędów opiszemy w kolejnym artykule.

Jeżeli uczestniczycie w programie Windows Insider i posiadacie ustawiony szybki krąg to już teraz powinniście otrzymać opisywaną aktualizację. Po zakończonej aktualizacji koniecznie dajcie znać jakie są Wasze pierwsze wrażenia z używania nowej wersji Windows 10 Mobile.

Jeżeli planujecie dopiero przystąpić do programu Windows Insider to zapraszam do naszego poradnika dla początkujących. Jeżeli nie jesteście pewni jaki krąg wybrać aby otrzymać najnowszą wersję systemu w programie Windows Insider to zapraszam do tego artykułu.