Windows 10 Mobile Build 14332 już dostępny w szybkim kręgu Windows Insider

Microsoft udostępnił dzisiaj kolejną kompilację systemu Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Redstone 1 w szybkim kręgu aktualizacji Windows Insider. Aktualizacja posiada numer Build 14332 i główną nowością jest dodanie funkcji Bug Bash w ramach aplikacji Feedback Hub.

Windows 10 Mobile Build 14332

Najnowsza kompilacja wprowadza możliwość zgłaszania błędów za pomocą zadań Bug Bash w ramach aplikacji Feedback Hub. Począwszy od dzisiaj aż do niedzieli będą pojawiać się nowe zadania (Quests), które będą podzielone na czasowe zadania oraz zaawansowane. Do tej pory tego typu testy były dostępne wyłącznie wewnątrz Microsoft a teraz do testów mogą dołączyć również uczestnicy programu Windows Insider.

W kolejnym artykule przyjrzymy się bliżej poprawkom oraz znanym błędom w tej kompilacji. Jedna z poprawek powinna ucieszyć posiadaczy telefonów Lumia 435, 532, 535 oraz 540. W najnowszej kompilacji został usunięty błąd z aparatem co oznacza, że możecie robić zdjęcia.

Jeżeli planujecie dopiero przystąpić do programu Windows Insider to zapraszam do naszego poradnika dla początkujących. Jeżeli nie jesteście pewni jaki krąg wybrać aby otrzymać najnowszą wersję systemu w programie Windows Insider to zapraszam do tego artykułu.

Źródło: Microsoft