Windows 10 Mobile Build 10586.839 dostępny dla niektórych telefonów

Microsoft w dalszym ciągu aktualizuje poprzednie rozgałęzienie systemu Windows 10 Mobile o nazwie Threshold 2. Wraz z ostatnią aktualizacją Build 14393.953 została również udostępniona aktualizacja o numerze Build 10586.839. Aktualizacja jest przeznaczona dla telefonów, które nie posiadają wgranego systemu w wersji Anniversary Update.

Dzisiejsza aktualizacja dotyczy wyłącznie wąskiej grupy telefonów, które nie otrzymały oficjalnej aktualizacji Anniversary Update. Jeżeli posiadacie w swoich telefonach jedną z nowszych kompilacji 14393 lub uczestniczycie w programie Windows Insider to nie otrzymacie tej aktualizacji ponieważ w Waszych telefonach znajduje się już nowsza wersja systemu.

Dzisiejszą aktualizację powinny otrzymać telefony Acer Liquid Jade Primo, Cube WP10 oraz starsze telefony Lumia takie jak 520, 620, 720, 820 czy 1320 o ile znajduje się w nich jedna z poprzednich wersji mobilnej dziesiątki wgrana dzięki uczestnictwu w programie Windows Insider.

Na oficjalnej liście zmian nie znalazła się ani jedna poprawka, która bezpośrednio nawiązuje do mobilnej wersji systemu. Jeżeli udało Wam się zaktualizować telefon do najnowszej wersji to koniecznie dajcie znać czy zauważyliście jakieś zmiany lub poprawki.

Pamiętajcie, że aby zaktualizować telefon do najnowszej wersji TH2 nie możecie być zapisani do żadnego z kręgów Windows Insider ponieważ w kręgach tych jest oferowane wyłącznie nowsze rozgałęzienie RS1 oraz RS2, które nie jest dostępne dla tych telefonów.

 • M4TEVUS

  Mam wgrany na Lumię 625 Windows 10 Mobile w wersji 10586.545 i mi nie wyszukuje aktualizacji. Ktoś wie co jest grane? Nie mam tam ustawionego Insidera.

  • Aktualizacja powinna być widoczna na Twoim telefonie. Spróbuj zapisać się ponownie do programu a następnie wypisz się. Ewentualnie przywróć ustawienia fabryczne.

   • pkonrad

    A to bardzo ciekawe, bo sprawdzałem dostępność aktualizacji na 3 Lumiach z W10M TH2. Żadna nie była zapisana do Insidera i nigdzie nowa wersja nie jest widoczna !!!

    • W takim razie nie wiem na jakich zasadach jest udostępniana ta aktualizacja. Część osób otrzymała a pozostała część nie.

 • pkonrad

  L820 TH2 .682 nie widzi update.

 • ViktusYT

  W tej wersji nie ma nic na mobile, ale w .713 było, a tej wersji wcześniej na mobile nie było

 • Jack

  ja dostalem wczoraj ta aktualizacje .Lumia 730