Windows 10 Mobile Build 10586.63 już dostępny w Windows Insider

Dzisiaj Microsoft przygotował dla nas niespodziankę i udostępnił kolejną kompilację systemu Windows 10 Mobile w programie Windows Insider. Nowa wersja posiada oznaczenie Build 10586.63 i jest dostępna dla wszystkich uczestników programu, którzy mają ustawiony telefon na szybkie odbieranie aktualizacji.

Windows 10 Mobile Build 10586.63

W tej wersji, podobnie jak w poprzedniej, zmieniła się jedynie rewizja z numeru 36 na 63. Wersja kompilacji pozostała taka sama czyli Build 10586. Dzisiejsza aktualizacja pojawi się na Waszych telefonach jako wersja 10.0.10586.63.

Tym razem Microsoft również nie podał listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji systemu Windows 10 Mobile. Nie spodziewajcie się żadnych nowych funkcji. Kolejna kompilacja 10586 to wyłącznie poprawki błędów i stabilności działania.

[info]Niestety z niewiadomych przyczyn nie wszyscy mogą pobrać najnowszą kompilację. Najprawdopodobniej aktualizacja udostępniania jest stopniowo dla kolejnych modeli telefonów.[/info]

Aktualizacja

Część osób nie otrzymała aktualizacji ponieważ został wykryty potencjalny błąd w procesie udostępniania aktualizacji. Microsoft wstrzymał chwilowo aktualizację na czas sprawdzenia. Na szczęście okazało się, że wszystko jest w porządku i aktualizacja została wznowiona.

NDIE dziękuję za zrzut ekranu!