Windows 10 Mobile Build 10586.456 dostępny w kręgu Insider Release Preview

Microsoft zdecydowanie częściej udostępnia nowe kompilacje systemu Windows 10 Mobile od kiedy na czele programu Windows Insider stanęła Dona Sarkar. Kilkanaście godzin temu zostały udostępnione nowe wersje w szybkim oraz wolnym kręgu aktualizacji Windows Insider. Teraz pora na uczestników zapisanych do kręgu Insider Release Preview, którzy już teraz mogą pobrać aktualizację o numerze Build 10586.456.

Windows 10 Mobile Build 10586.456

Niestety na tę chwilę Microsoft nie udostępnił listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej kompilacji systemu Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Threshold 2. Być może właśnie ta wersja trafi do oficjalnego kręgu aktualizacji już za niecałe dwa tygodnie. Microsoft może również udostępnić nowszą wersję zawierającą więcej poprawek i udoskonaleń.

Opisywana wersja systemu dostępna jest wyłącznie dla uczestników programu Windows Insider zapisanych do kręgu Insider Release Preview. Jeżeli planujecie dopiero przystąpić do programu Windows Insider to zapraszam do naszego poradnika dla początkujących. Jeżeli nie jesteście pewni jaki krąg wybrać aby otrzymać najnowszą wersję systemu w programie Windows Insider to zapraszam do tego artykułu.

Dziękuję wszystkim za informację!