Windows 10 Mobile Build 10586.242 nie wprowadzi żadnych nowości z Redstone 1

Wczoraj informowałem Was o pojawieniu się nowej kompilacji systemu Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Threshold 2 w wersji Build 10586.242. Kompilacja ta prawdopodobnie pojawi się już niebawem jako kolejna aktualizacja dla telefonów z oficjalną wersją systemu Windows 10 Mobile. Już teraz wiemy, że nowa wersja nie wprowadzi żadnych nowości, które pojawiły się w ostatnich dniach w kompilacjach z rozgałęzienia Redstone 1.

Windows 10 Mobile Build 10586.242 jest już testowany na forum i niestety mamy potwierdzone informacje, że najnowsza kompilacja to tylko i wyłącznie poprawki błędów i usprawnienia wydajności. W nowej wersji systemu z rozgałęzienia TH2 nie znajdziemy zgrupowanych powiadomień, większych możliwości personalizacji centrum akcji czy odświeżonych ustawień telefonu.

Podsumowując, dobra informacja jest taka, że już niebawem otrzymamy kolejną wersję systemu Windows 10 Mobile. Gorsza informacja to brak jakichkolwiek nowości co jest kolejnym potwierdzeniem tego, że to rozgałęzienie systemu jest już ukończone i co jakiś czas będą pojawiać się wyłącznie drobne poprawki i udoskonalenia. Nowe funkcje i możliwości zarezerwowane są wyłącznie dla nowych kompilacji z rozgałęzienia Redstone 1.

Źródło: WindowsManiak.pl