Windows 10 Mobile Build 10586.212 testowany wewnętrznie przez Microsoft

Sporo osób zastanawia się czy system Windows 10 Mobile Build 10586.164, który jest obecnie dystrybuowany jako ostatnia oficjalna aktualizacja systemu, jest ostatnią wersją jaka pojawi się w rozgałęzieniu Threshold 2. Microsoft już wcześniej zapowiedział, że poprawki wprowadzone do nowych wersji systemu z rozgałęzienia Redstone 1 będą wprowadzane do obecnej oficjalnej wersji systemu. Potwierdzeniem tego jest system Windows 10 Mobile Build 10586.212, który jest obecnie wewnętrznie testowany przez Microsoft.

Windows 10 Mobile Build 10586.212

Na tę chwilę wiadomo, że wersja Build 10586.212 usuwa błąd z jaśniejącym tłem na liście wszystkich aplikacji. Poprawka została w pierwszej kolejności wprowadzona w systemie z rozgałęzienia Redstone 1 i wszystko wskazuje na to, że w kolejnej aktualizacji Threshold 2 również będzie zaimplementowana.

Niestety na tę chwilę nie wiadomo kiedy Microsoft udostępni nową kompilację. Nie jest do końca pewny też jej numer bowiem w międzyczasie mogą zostać wprowadzone dodatkowe poprawki i ulepszenia co bezpośrednio przełoży się na wyższy numer kompilacji.

Jako pierwsi aktualizację z rozgałęzienia Threshold 2 otrzymają uczestnicy programu Windows Insider zapisani do kręgu Release Preview ponieważ pozostałe dwa kręgi (Slow oraz Fast) służą obecnie do instalowania nowszych wersji systemu z rozgałęzienia Redstone 1. Kolejnym krokiem będzie udostępnienie aktualizacji dla pozostałych telefonów, które nie uczestniczą w testach systemu. Zapraszam do tego artykułu, w którym znajdziecie informację o aktualnych wersjach systemu Windows 10 Mobile w programie Windows Insider.

Źródło: WinBeta.org