Wystartował program Bug Bash dla testerów aktualizacji Fall Creators Update

Microsoft uruchomił kolejną edycję programu Bug Bash, którego celem jest zebranie jak największej ilości danych od uczestników programu Windows Insider. Tym razem testerzy mogą wykonywać zadania i zgłaszać błędy oraz swoje sugestie dotyczące zbliżającej się aktualizacji Fall Creators Update.

Program jest przeznaczony dla osób zapisanych do szybkiego kręgu Windows Insider z kompilacją Build 16193 dla komputerów oraz Build 15213 dla telefonów. Nowe zadania są udostępniane za pomocą aplikacji Centrum opinii. Microsoft każdego dnia począwszy od wczoraj aż do niedzieli będzie publikował nowe wyzwania dla chętnych osób. Nowe kompilacje z rozgałęzienia Feature Update dla telefonów nie wprowadzają wielu nowości, dlatego ilość zadań dla smartfonów jest znacznie mniejsza niż dla komputerów. Poniżej kilka przykładowych, wspólnych wyzwań dla komputerów i telefonów:

  • Sprawdź nowe ustawienia dla asystentki głosowej Cortana.
  • Wypróbuj nową kolekcję w Sklepie Windows.
  • Sprawdź nowe elementy graficzne Fluent Desing w aplikacjach Filmy i TV, Mapy Windows oraz Muzyka Groove.

Zachęcam wszystkich uczestników programu Windows Insider to wzięcia udziału w wielkim wyłapywaniu błędów zarówno na Waszych komputerach jak i telefonach z systemem Windows 10. Dajcie znać czy udało Wam się znaleźć sporo błędów w przygotowanych przez Microsoft zadaniach.

Źródło: Microsoft