Więcej muzyki bez limitów w telefonach Nokia Lumia dzięki Nokia Muzyka+

Dzisiaj Nokia poinformowała za pomocą swojego bloga o uruchomieniu usługi Nokia Music+, która jest rozszerzeniem dla wbudowanej aplikacji Nokia Muzyka w telefonach Nokia Lumia. Zobacz ile kosztuje oraz jakie niesie za sobą korzyści Nokia Muzka+.

Nokia Muzyka+ Nokia Music+

Co otrzymujemy dzięki Nokia Muzyka+?

  • Nieograniczone przeskakiwanie. Teraz masz całkowitą kontrolę nad przeskakiwaniem pomiędzy utworami. W bezpłatnej wersji Nokia Muzyka jest limit.
  • Nieograniczone pobieranie. W bezpłatnej usłudze możemy pobrać do czterech Mixów i odtwarzać je bez połączenia internetowego. Płatna wersja usuwa ten limit – teraz możesz ściągać nieograniczoną liczbę muzyki.
  • Wyższa jakość. Nokia Music+ pozwala na pobieranie muzyki w jakości aż ośmiokrotnie lepszej niż w bezpłatnej wersji. Dodatkowo istnieje możliwość zmiany jakości w zależności od tego czy posiadamy dostęp do szybkiego łącza jak np. Wi-Fi.
  • Teksty piosenek. Nokia Muzyka+ udostępnia słowa piosenek wprost na ekranie Twojego telefonu. Możesz przewijać lub oglądać słowa w stylu Karaoke. Sam dokonaj wyboru.
  • Dostęp z komputera. Oprócz rozszerzonej aplikacji w telefonie Nokia Lumia otrzymujesz również dostęp do serwisu, dzięki przeglądarce internetowej w Twoim komputerze.

Usługa Nokia Muzyka+ powinna być dostępna w przeciągu kilku kolejnych tygodni. Koszt dostępu będzie się wahał w zależności od naszego miejsca zamieszkania. Przewidywana cena to 3.99€ lub 3.99$.

Źródło: Conversations by Nokia