Wideo: Zobacz najciekawsze wskazówki dla telefonów Lumia z Windows Phone 8.1

Jeżeli kupiłeś w ostatnim czasie telefon Lumia lub też zaktualizowałeś swój smartfon do najnowszej wersji Lumia Cyan to koniecznie zobacz wskazówki wideo dotyczące obsługi systemu oraz jego funkcji. Postanowiłem zebrać wszystkie najciekawsze wskazówki do jednego artykułu. Zobacz jak korzystać z centrum akcji, jak oszczędzać baterię, aktualizować aplikacje ze sklepu i wiele więcej. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Wskazówki Nokia Lumia Windows Phone 8.1

Poniżej znajdziecie wskazówki wideo dotyczące telefonów Lumia z systemem Windows Phone 8.1. Zapraszam również do obejrzenia pozostałych filmów instruktażowych dla telefonów Lumia z systemem Windows Phone.

 

Jak zarządzać wykorzystaniem danych?

Dowiedz się, jak za pomocą aplikacji Czujnik danych zarządzać wykorzystaniem danych w telefonie Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8.1. W tym filmie pokażemy, jak sprawdzić bieżące wykorzystanie danych i ustawić limity ich używania.

 

Jak pobierać i aktualizować aplikacje?

Dowiedz się, jak pobierać i aktualizować aplikacje ze Sklepu w telefonie Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8.1. W tym filmie pokażemy, jak zmienić ustawienia automatycznych aktualizacji aplikacji oraz jak wyszukiwać i pobierać aplikacje ze Sklepu.

 

Jak zwolnić miejsce w telefonie?

Dowiedz się, jak za pomocą aplikacji Czujnik pamięci zwolnić miejsce w telefonie Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8.1. W tym filmie pokażemy, jak sprawdzić ilość dostępnej pamięci, jak przenosić aplikacje i gry na kartę pamięci oraz jak usunąć z telefonu pliki tymczasowe.

 

Jak oszczędzać baterię?

Dowiedz się, jak wydłużyć czas eksploatacji baterii w telefonie Nokia Lumia z Windows Phone 8.1. W tym filmie pokażemy, jak oszczędzać baterię przy użyciu funkcji oszczędzania baterii oraz jak zoptymalizować zużycie energii w aplikacjach.

 

Jak korzystać z wprowadzania tekstu?

Dowiedz się, jak przyspieszyć pisanie i dodać nowe języki klawiatury w telefonie Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8.1.

 

Jak wyświetlić powiadomienia i ustawienia dostępu?

Poznaj nowe centrum akcji w telefonie Nokia Lumia. W tym filmie pokażemy, jak wyświetlać powiadomienia i ustawienia dostępu za pomocą centrum akcji. Dowiesz się także, jak dostosować centrum akcji do własnych potrzeb.

 

Jak spersonalizować dźwięki i dzwonki?

Dowiedz się, jak spersonalizować telefon Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8.1. Z tego filmu dowiesz się, jak regulować głośność, włączyć tryb cichy i ustawić nowy dźwięk dzwonka. Ponadto zobaczysz, jak ustawić różne dźwięki powiadomień dla poszczególnych aplikacji.

 

Jak korzystać z funkcji telefonu z dwiema kartami SIM?

Dowiedz się, jak korzystać z funkcji dwóch kart SIM w telefonie Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8.1. Podczas tej prezentacji pokażemy, jak skonfigurować karty SIM pod kątem rozmów telefonicznych i wiadomości oraz jak zmienić ustawienia funkcji dwóch kart SIM.

Źródło: Forum pomocy technicznej Nokia