Wideo: Spojrzenie na Windows 10 Mobile Build 14283 na telefonie Lumia 950 XL

Wczoraj Microsoft udostępnił w ramach programu Windows Insider nową wersję systemu Windows 10 Mobile w rozgałęzieniu Redstone 1 o numerze Build 14283. Aktualizacja przeznaczona jest wyłącznie dla telefonów z fabrycznym systemem Windows 10 Mobile. Zobaczcie krótkie podsumowanie nowej kompilacji oraz jej działanie na telefonie Lumia 950 XL.

Jestem bardzo zadowolony z kompilacji systemu Windows 10 Mobile w rozgałęzieniu Redstone 1. System działa stabilnie i bez żadnych przycięć. Aplikacje otwierane są szybko i sprawnie a przełączanie pomiędzy nimi również nie sprawia żadnego problemu. Bateria wytrzymuje mniej więcej tyle samo co na kompilacjach z rozgałęzienia Threshold 2. Już teraz czekam na kolejne kompilacje ponieważ z każdą kolejną system sprawia wrażenie co raz bardziej dopracowanego.

A jakie są Wasze wrażenia z używania systemu Windows 10 Mobile Build 14283? Czy jesteście zadowoleni z najnowszej kompilacji? Zapraszam do dyskusji. A może jesteście zainteresowani instalacją systemu Redstone na niewspieranych urządzeniach? Jeżeli tak to zapraszam do tego artykułu.