Wideo: Recenzja telefonu Nokia Lumia 630 Dual SIM z systemem Windows Phone 8.1

14 maja wystartowała globalnie sprzedaż najnowszego telefonu Nokia Lumia 630. Smartfon jest również dostępny w wersji Dual SIM. Model ten został fabrycznie wyposażony w system Windows Phone 8.1 z oprogramowaniem Lumia Cyan. Zobacz jak wygląda obsługa dwóch kart SIM w telefonie Nokia Lumia. Zapraszam do obejrzenia wideo recenzji.

Wraz z możliwością skorzystania z dwóch kart SIM w telefonie pojawiły się po dwie ikony aplikacji Telefon oraz Wiadomości. Możemy przypiąć dwa kafle telefonu do ekranu startowego lub ustawić w taki sposób aby wyświetlał się tylko jeden. Wybór należy do nas i naszych preferencji.

Pisząc wiadomości lub odpowiadając na nie zawsze będziemy wiedzieli, z której karty korzystamy ponieważ w prawym górnym rogu znajduje się przełącznik pomiędzy naszymi kartami SIM.

Aby jeszcze lepiej skonfigurować i dopasować obsługę dwóch kart SIM w telefonie Nokia Lumia 630 Dual SIM można skorzystać z ustawień Smart Dual SIM, które są dostępne w ustawieniach telefonu.

Przypominam, że telefon Nokia Lumia 630 Dual SIM jest już dostępy w polskim sklepie NokiaSklepOnline gdzie możecie go nabyć w cenie 749zł.

Źródło: techvideo.de