Wideo: Porównanie wszystkich Lumii z WP8 – 520, 620, 720, 820 oraz 920

Dzisiaj chciałbym wszystkich zaprosić do obejrzenia dwóch filmów, w których zostały porównane wszystkie obecnie dostępne telefony Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 – oczywiście mowa o modelach Nokia Lumia 520, 620, 720, 820 oraz 920.

Pierwsze z dzisiejszych porównań pochodzi z serwisu AllAboutWindowsPhone a jego autorem jest Rafe Blandford. Zapraszam na ponad 12 minutowe porównanie smartfonów z rodziny Lumia WP8.

Drugie, równie ciekawe jak pierwsze, porównanie pochodzi z serwisu recombu. Film trwa 8 minut, w których autor próbuje wybrać najlepszy telefon z serii Lumia WP8.

Nokia chciała stworzyć linię telefonów, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierając pomiędzy wyglądem, parametrami technicznymi a ceną każdy jest w stanie znaleźć model, który będzie spełniał jego oczekiwania.

Porównanie parametrów technicznych znajdziecie w tym wpisie. Zobacz jakie procesory, wielkości wyświetlaczy, rozdzielczości ekranu czy pojemności baterii różnią smartfony Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8.

Który z recenzowanych telefonów jest Waszym faworytem?

Źródło: AAWP, recombu