Wideo poradniki dotyczące funkcji Windows Hello oraz Continuum w Windows 10 Mobile

Microsoft wprowadził sporo nowości w najnowszym systemie Windows 10 Mobile. Wśród wielu nowych funkcji znajdziemy takie nowości jak Windows Hello oraz Continuum. Pierwsza funkcja pozwoli na odblokowanie telefonu za pomocą jednego spojrzenia w przednią kamerkę telefonu. Z kolei druga funkcja zamieni nasz telefon w prowizoryczny komputer PC. Zapraszam do obejrzenia poradników wideo przygotowanych przez Microsoft.

Konfiguracja Windows Hello

Używanie telefonu jako komputera

Obie funkcje na tę chwilę dostępne są wyłącznie w telefonach Microsoft Lumia 950 oraz Microsoft Lumia 950 XL. Więcej informacji o nowych telefonach oraz najnowszym systemie znajdziecie w naszym kompendium wiedzy Windows 10 Mobile.

Źródło: YouTube Microsoft Lumia Support

 • Dariusz Szypelt

  mi w okularach niestety Windows Hello nie działa jak powinno , powinno być dodane że jest to Beta , a Continuum podłączałem bez
  Display Dock-a bezpośrednio na Tv i fajnie to działało oczywiście bez klawiatury i myszy a telefon wtedy robił za pada

  • Z filmu wynika, że pierwsza konfiguracja Windows Hello powinna odbyć się bez okularów. Później możesz ulepszyć rozpoznawanie ubierając okulary i wybierając odpowiednią opcję.

   • Polecam kilkunastokrotnie wykonać konfigurację celem ulepszenia rozpoznawania.

   • mag961

    a w co ubierasz okulary 🙂
    W mojej Lumii 950 nie ma większego problemu, Windows Hello działa zarówno z okularami jak i bez nich. Choć zdarza się rzadko, że długo szuka, a czasami i nie rozpoznaje.

 • systemWinx

  Jestem ciekawy czy będzie na l 735

 • krzysiwonka

  czy po podłączeniu telefonu
  do telewizora bez klawiatury i myszy można grać w gry powiedzmy: ASPHALT 8 wykorzystując ruchy telefonem?

  • W trybie Continuum nie. ASPHALT 8 jak i jakieś 99,9% gier go nie wspiera. Ale możesz wybrać opcję dublowania obrazu i widząc to samo na telewizorze co na ekranie telefonu grać.