• Telefony
  • Komentarze: 15

Wideo: Pierwsze wrażenia z wyglądu i działania telefonu Lumia 950 XL

Portal Windows Central jako jeden z pierwszych przygotował krótkie wideo, na którym prezentuje wygląd oraz działanie najnowszego telefonu Microsoft Lumia 950 XL. Zobaczcie jak wypada telefon w pierwszej mini recenzji. Zapraszam do oglądania.

Do tej pory byłem dosyć sceptycznie nastawiony do wyglądu nowych Lumii. Im więcej teraz oglądam materiałów tym bardziej zaczynają mi się podobać. Jak zobaczycie na filmie ramka wokół wyświetlacza wcale nie jest duża. Pod ekranem znajduje się na prawdę niewiele miejsca. Na filmie zobaczycie również jak wygląda nowy ekran blokady, funkcja Windows Hello oraz zobaczycie wersję systemu Windows 10 Mobile Insider Preview w wersji Build 10546.

Kolejną ciekawostką jest fińska firma Mozo Accessories, która jest oficjalnym partnerem Microsoft w temacie akcesoriów do najnowszych telefonów Lumia. Między innymi będzie produkować alternatywne obudowy, które możecie zobaczyć na filmie oraz na poniższym zdjęciu. Nie podoba się Wam plastikowy tył? Nie ma problemu –  możecie dokupić tylną skórzaną obudowę.

Obudowy-Mozo-Lumia-950-XL

Czy zamienicie swój obecny telefon na Lumię 950 XL? A może jednak bardziej do gustu przypadła Wam nieco mniejsza wersja 950? Dajcie znać w komentarzach poniżej.

Źródło: Windows Central