Wideo: Oprogramowanie Bittersweet shimmer GDR3 na telefonie Nokia Lumia 920

Wczoraj pojawiły się pierwsze zrzuty ekranu z najnowszego oprogramowania o nazwie Bittersweet shimmer + GDR3 a już dzisiaj mamy możliwość obejrzeć na filmie jak wygląda oraz jakie wprowadza nowości do telefonu Nokia Lumia 920. Zapraszam do obejrzenia dwóch filmów!

Powyższy film przedstawia nowości, które opisywałem wczoraj w tym artykule. W skrócie Bittersweet shimmer wprowadza nowe funkcje takie jak blokada obrotu ekranu, menedżer zadań z możliwością zamykania aplikacji za pomocą przycisku X czy tryb samochodowy.

Kolejną nowością jest wprowadzenie dodatkowych powiadomień na ekranie podglądu, który jest aktualizowany za pomocą aplikacji info+dodatki. Dzięki temu nie będziemy musieli wybudzać telefonu aby sprawdzić czy mamy nowe nieodebrane połączenia, wiadomości czy e-maile.

Oprócz wyżej wymienionych nowości w oprogramowaniu Bittersweet shimmer pojawi się również możliwość ustawiania różnych dźwięków dla wiadomości tekstowych oraz głosowych, wiadomości e-mail oraz przypomnień. Przywracanie telefonu za pomocą Wi-Fi po wykonaniu resetowania ma być kolejną nowością. Sporo pracy podobno również zostało wykonane w łączu Bluetooth, które bez problemu będzie działać z większą ilością urządzeń oraz samochodów.

Źródło: WMPoweruser