Wideo: Odświeżona aplikacja aparatu w Windows Phone 8.1

Już od dłuższego czasu wiadomo, że wbudowana aplikacja aparatu w Windows Phone 8.1 zostanie odświeżona. Tym razem w sieci pojawił się film, na którym widać jak wyglądają ustawienia nowej aplikacji, jak funkcjonuje aparat oraz jakie posiada opcje. Zapraszam do oglądania.

Już wcześniej mieliśmy okazję zobaczyć zrzuty ekranu z odświeżonej aplikacji aparatu. Nowy interfejs został dosyć mocno upodobniony do aplikacji Nokia Camera, która jest dostępna w telefonach Nokia Lumia WP8. Po prawej stronie znajdują się trzy przyciski – pojedyncze zdjęcie, wiele zdjęć jednocześnie oraz kamera. Po lewej stronie mamy w pełni konfigurowalne menu, na którym możemy ustawić własne opcje takie jak światło flash czy wybór sceny. Dodatkowo w ustawieniach mamy możliwość sortowanie zdjęć po dacie i godzinie.

Jak Wam przypadła do gustu najnowsza aplikacja aparatu w systemie Windows Phone 8.1. Wszystko wskazuje na to, że Microsoft zademonstruje system Windows Phone 8.1 na zbliżającej się konferencji Build 2014, która odbędzie się 2 kwietnia w San Francisco. W tym samym dniu pojawi się Windows Phone 8.1 w wersji Preview for Developers.

Źródło: UnleashThePhone