Wideo: Nokia Lumia 929 dla sieci Verizon w reklamie Nokii i pierwsze spojrzenie

Co prawda informacje o telefonie Nokia Lumia 929 dla amerykańskiej sieci Verizon pojawiały się już wcześniej ale tym razem pojawił się pierwszy film z pierwszym spojrzeniem na urządzenie. Przy okazji wyjaśniło się jaki smartfon pojawił się w reklamie najnowszej gry Dragons Adventure, która została zaprezentowana podczas konferencji Nokia World w Abu Zabi.

Dlaczego piszę na temat telefonu, który pojawi się na wyłączność amerykańskiej sieci? Otóż istnieje duża szansa, że powstanie wariant globalny tego modelu. Dla przypomnienia dodam, że urządzenie ma posiadać identyczne parametry techniczne jak Nokia Lumia 1520 czyli szybki, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800, wyświetlacz z rozdzielczością 1080p oraz aparat 20MP z funkcją oversampling.

Główną różnicą ma być rozmiar wyświetlacza, który w przypadku Lumii wynosi „jedynie” 5 cali. Nokia Lumia 1520 zachwyca parametrami technicznymi ale nie każdemu zależy żeby nosić w kieszeni 6 calowe monstrum. Jeżeli macie takie samo zdanie to z pewnością zainteresowałby Was właśnie globalny wariant Lumii 929.

Przy okazji wiemy już od jakiej wielkości wyświetlacza użytkownik będzie miał do dyspozycji trzy średniej wielkości kafle na ekranie startowym. Wygląda na to, że urządzenia z minimum 5 calowym wyświetlaczem otrzymają taką możliwość.

Poniżej reklama Nokii z grą Dragons Adventure, w której widać najnowszy produkt dla sieci Verizon.