• Porady
  • Komentarze: 0

Wideo: Komplet przydatnych wskazówek dla posiadaczy telefonów Lumia

Zapraszam do obejrzenia wskazówek wideo, za pomocą których dowiecie się w jaki sposób oszczędzać baterię, jak skonfigurować telefon, jak dostosować ekran startowy i wiele więcej. Łącznie zamieszczam aż 6 filmów, z których z pewnością skorzystają nie tylko początkujący użytkownicy smartfonów Windows Phone.

Poznaj podstawy obsługi telefonu Lumia. W tym filmie pokażemy różnice między ekranem startowym a listą aplikacji. Dowiesz się także, jak poruszać się wewnątrz aplikacji i jak otworzyć Centrum akcji.

 

Dowiedz się, jak wydłużyć czas eksploatacji baterii w Twoim telefonie. W tym filmie pokażemy, jak oszczędzać baterię przy użyciu funkcji oszczędzania baterii oraz jak zoptymalizować zużycie energii w aplikacjach i ustawieniach telefonu.

 

Zobacz, jak skonfigurować telefon, gdy włączysz go po raz pierwszy. Z tego filmu dowiesz się, jak przeprowadzić początkową konfigurację telefonu.

 

Dowiedz się, jak spersonalizować ekran startowy w telefonie. W tym filmie pokażemy, jak zmienić kolor wiodący i motyw oraz ustawić zdjęcie w tle na ekranie startowym. Nauczymy Cię także, jak przypiąć aplikacje do ekranu startowego i zmienić układ kafelków Live Tile.

 

Dowiedz się, dlaczego warto zalogować się w telefonie przy użyciu konta Microsoft. W tym filmie pokażemy najważniejsze korzyści płynące z korzystania z konta Microsoft w telefonie Lumia.

 

Zobacz, jak ustawić ulubiony utwór jako dźwięk dzwonka. Z tego filmu dowiesz się, jak przesłać utwór z komputera do telefonu, a następnie ustawić go jako dzwonek.

Źródło: Społeczność Microsoft Mobile