Wideo: Funkcja przypisywania własnych dzwonków do kontaktów w aktualizacji GDR3

Od kilku dni dostępna jest poglądowa wersja oprogramowania GDR3 dla wszystkich osób, które chcą przetestować najnowsze funkcje w nadchodzącej aktualizacji. Jedną z nowości jest możliwość przypisywania różnych dzwonków oraz dźwięków do poszczególnych kontaktów w naszej książce adresowej. Zapraszam do obejrzenia jak działa funkcja przypisywania dzwonków na telefonie Nokia Lumia 925.

W oprogramowaniu GDR3 możemy ustawić własne dźwięki dla nowych wiadomości tekstowych, nowych wiadomości głosowych, nowych wiadomości e-mail oraz dla przypomnień. Ponadto mamy możliwość przypisania własnych dzwonków i dźwięków dla poszczególnych osób w naszej książce kontaktowej.

Aby dodać własne dźwięki w najnowszym oprogramowaniu należy podłączyć telefon do komputera i przegrać pliki w odpowiednim formacie do folderu Ringtones w pamięci naszego telefonu. W ten sposób nowe dzwonki pojawią się na liście dostępnych dźwięków.

Jeżeli chcesz przetestować najnowszą wersję oprogramowania GDR3 na swoim telefonie z systemem Windows Phone 8 to koniecznie odwiedź artykuł Wgraj najnowsze oprogramowanie GDR3 dla WP8 z aplikacją Preview for Developers.

Źródło: AAWP