Wideo: Centrum akcji / powiadomień w systemie Windows Phone 8.1

Portal UnleashThePhones udostępnił film przedstawiający działanie centrum akcji na telefonie Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8.1. Prawdopodobnie jest to wczesna wersja systemu ale już teraz możemy zobaczyć na jakiej zasadzie będzie działać oraz w jaki sposób będziemy personalizować centrum akcji.

Action center czyli centrum akcji będzie dostępne w najnowszej aktualizacji Windows Phone 8.1. Dostęp do powiadomień będziemy mieli za pomocą ściągnięcia paska z góry ekranu. W ten sposób uzyskamy dostęp do najnowszych powiadomień oraz szybkich przełączników takich jak Wi-Fi, Bluetooth i innych.

Na filmie widać również jak w szybki sposób będziemy mogli zmieniać skróty do aplikacji w centrum akcji. Całość wygląda i działa na prawdę dobrze. Teraz tylko musimy poczekać aż Microsoft udostępni aktualizację dla wszystkich posiadaczy telefonów z systemem Windows Phone 8.

Źródło: UnleashThePhones

 • JJ79

  Wygląda to ciekawie .. ale albo mi się wydaje, albo ta animacja przejść się tnie 🙂

  • Nie wydaje Ci się. Animacja nie działa zbyt płynnie co może być spowodowane wczesną wersją systemu WP8.1 albo co gorsza jest to po prostu zwykłe oszustwo. Na rozwianie wątpliwości będziemy musieli jeszcze poczekać.

   • JJ79

    Ciekawa sprawa. Z tego co było już pokazane z emulatora, takiego centrum nie ma