Wideo: 26 minutowa recenzja telefonu Nokia Lumia 625 z 4.7″ wyświetlaczem

Budżetowy telefon Nokia Lumia 625 posiada bardzo dużą zaletę. Mowa o wyświetlaczu, który posiada aż 4.7″ i spośród wszystkich obecnych wyświetlaczy z rodziny Lumia jest największy. Zapraszam do obejrzenia 26 minutowej recenzji przygotowanej przez djtonka z forum WindowsMania.

Wśród najważniejszych zalet telefonu autor filmu wymienia przede wszystkim fenomenalny zasięg, wielkość ekranu, łatwe ściąganie klapki baterii, nagrywanie filmów w jakości 1080p, szybka reakcja na dotyk czy nowej generacji bateria o podwyższonym napięciu.

Niestety model Lumia 625 nie jest pozbawiony wad. Najistotniejszymi wadami są między innymi brak podświetlenia klawiszy funkcyjnych, słaba widoczność w słońcu pomimo włączenia funkcji czytelność przy świetle słonecznym, bledsze kolory w porównaniu do Lumii 820, brak funkcji podglądu oraz wybudzania telefonu podwójnym kliknięciem.

Nokia Lumia 820 kontra Nokia Lumia 625

Na powyższym zdjęciu widać różnicę pomiędzy wyświetlanym obrazem przy włączonej funkcji czytelność przy świetle słonecznym na telefonie Nokia Lumia 820 (po lewej) i Nokia Lumia 625 (po prawej).

Zapraszam również do zapoznania się ze specyfikacją telefonu Nokia Lumia 625 oraz z porównaniem z innymi telefonami Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8.

Źródło: WindowsMania.pl