• Programy
  • Komentarze: 58

WhatsApp wprowadza połączenia wideo dla wszystkich

Wczoraj WhatsApp poinformował o wprowadzeniu nowej funkcjonalności do swojego komunikatora. Od teraz użytkownicy telefonów z systemem Android, iOS oraz Windows mogą wykonywać połączenia wideo. Do tej pory nowe funkcje były dostępne wyłącznie w wersji beta.

Poniżej zamieszczam fragment z oficjalnej informacji producenta aplikacji:

Wprowadzamy tę funkcję, ponieważ wiemy, że czasem głos lub tekst nie wystarczą. Nic nie zastąpi oglądania pierwszych kroków Twoich wnuków, lub twarzy Twojej córki, kiedy studiuje za granicą. My chcemy aby takie możliwości były dostępne dla każdego, nie tylko dla tych, których stać na najnowsze telefony i którzy żyją w krajach z najlepszymi sieciami komórkowymi.

Nowa wersja aplikacji jest dostępna zarówno dla użytkowników systemu Windows Phone 8.1 jak i Windows 10 Mobile. Warto dodać, że aplikacja WhatsApp to obecnie najpopularniejszy komunikator na świecie, który posiada ponad miliard użytkowników. Pamiętajcie również, że aby skorzystać z połączeń głosowych musicie posiadać aplikację w wersji 2.16.288 lub nowszej. Dajcie znać w komentarzach poniżej z jakiego komunikatora korzystacie na co dzień?

Pobierz WhatsApp