Wgraj oprogramowanie Lumia Denim już dzisiaj dla wybranych modeli

W styczniu większość polskich telefonów z pewnością otrzyma aktualizację Lumia Denim ale jeżeli już teraz chcecie przetestować najnowsze funkcje oraz możliwości najnowszego oprogramowania to możecie to zrobić za pomocą kilku prostych kroków. Wystarczy pobrać oprogramowanie przeznaczone na inny rynek zawierające język polski i wgrać je do telefonu.

Niestety aktualizacja nie będzie pobierana za pomocą funkcji telefonu Over the Air (OTA) tylko będziemy musieli pobrać odpowiednie oprogramowanie a następnie wgrać je do telefonu za pomocą specjalnej aplikacji. Doświadczonym użytkownikom nie zajmie to więcej niż 10 minut. Pozostali będą musieli spędzić nieco więcej czasu aby wgrać Denim na swoje telefony.

Poradniki oraz niezbędne pliki z oprogramowaniem znajdziecie na forum WindowsMania.pl. Poniżej zamieszczam listę telefonów, do których już teraz możecie wgrać oprogramowanie Lumia Denim.

W przypadku powyższych telefonów wystarczy pobrać oprogramowanie a następnie wgrać je za pomocą aplikacji Nokia Care Suite.

Dla poniższych telefonów konieczne będzie wykonanie dodatkowego kroku jakim jest wyszukanie dostępnych aktualizacji po wgraniu oprogramowania. W ten sposób telefon wyszuka aktualizację Lumia Denim i zaktualizuje ją w telefonie. Poniższe oprogramowanie to Lumia Cyan dla fińskich telefonów, dla których została udostępniona aktualizacja Denim za pomocą telefonu (OTA).

Jak tylko pojawią się instrukcje oraz niezbędne pliki dla pozostałych telefonów to uzupełnię powyższą listę o nowe modele.

Źródło: WindowsMania.pl