Weź udział w konkursie i wygraj smartfon Lumia 830 z aplikacją Konkursy

Microsoft przygotował kolejny konkurs dla posiadaczy telefonów Lumia, w którym do wygrania jest smartfon Lumia 830. Telefon możemy wygrać odpowiadając na dwa pytania zamknięte i jedno otwarte. Wystarczy pobrać aplikację Konkursy dla Windows Phone aby wziąć udział w zabawie!

Lumia 830 w aplikacji Konkursy

Lumia 830 pracuje pod kontrolą systemu Windows Phone 8.1 Update 1 z oprogramowaniem Lumia Denim. Posiada duży 5″ ekran z rozdzielczością HD (720×1280). Wyświetlacz został wykonany w technologii ClearBlack IPS LCD ze szkłem ochronnym Gorilla Glass 3. Posiada baterię o pojemności 2200mAh z możliwością ładowania bezprzewodowego. Posiada czterordzeniowy procesor Snapdragon 400 z taktowaniem 1.2GHz. Główny aparat ma rozdzielczość 10MPx, który korzysta z technologii PureView i posiada zaawansowany system stabilizacji obrazu.

Lumia 830 Windows Phone 8.1 Lumia Denim

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i będzie trwał aż do 12.12.2014. Poprzedni konkurs, w którym do wygrania była Lumia 735 zakończył się a jego wyniki zostaną opublikowane najpóźniej do dnia 28.11.2014. Zwycięzca dostanie powiadomienie o wygranej na adres e-mail, który podał w zgłoszeniu. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie z aplikacją Konkursy.

Pobierz Konkursy na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR
 • Konrad Uroda-Darłak

  Fajnie by było :<

  Poza tym, pojawiła się aktualizacja PfD o numerze zapowiedzianym w aktualizacji Oszczędzania Baterii ^^

 • Ktosiek

  Jeszcze rano od dzisiaj było do wygranie urządzenie Nokia DH-10. Nie ważne, jak bym wygrał, to byłby mój najlepszy prezent na święta!

  • Miał być konkurs z HD-10 ale widocznie zmienili zdanie w ostatnim momencie. Konkurs HD-10 został przeniesiony na grudzień.

   • Ktosiek

    Nom, widziałem to bo tylko się uaktualnił tamten konkurs to od razu wziąłem w nim udział i trochę zdziwiła mnie ta informacja 😉
    Ciekawe kto wygrał Lumię 735 😛 Ja niestety nie :/

    • Zerknąłem do aplikacji ale jeszcze nie ma wyników. Skoro do tej pory nie otrzymaliśmy wiadomości e-mail to raczej ktoś inny wygrał…